TJ Iskra nespí ani v zime

Naši juniori sa aj počas zimných mesiacov činili. Zimné prázdniny si starší žiaci spestrili účasťou na turnaji v Trenčíne, ktorý sa pod záštitou súčasného hráča Sigmy Olomouc Tomáša Maleca a pozvaných prvoligových hráčov Lukáša Čmelíka (MFK Žilina) a Matúša Bera (AS Trenčín) konal 27.12.2015. Na turnaji plnom kvalitných konkurentov: Nemšová, Bánovce nad Bebravou, Melčice-Lieskové-Ivanovce, Trenčianske Bohuslavice, Mníchova Lehota, obsadili 5. miesto.

Aj mladší žiaci boli účastníkmi kvalitne obsadeného turnaja organizovaného TTS Trenčín. Zúčastnilo sa na ňom 8 mužstiev: TTS Trenčín, Horná Súča, Melčice-Lieskové-Ivanovce, AS Trenčín, Chocholná-Velčice, Motešice, Soblahov a Moravské Lieskové. Naši chlapci sa v tejto konkurencii nestratili a obsadili konečné 4. miesto, keď v súboji o tretie miesto prehrali na penalty so Soblahovom. Počas celého turnaja podľahli v riadnom hracom čase iba veľkému favoritovi z AS Trenčín.

Veľký úspech dosiahol i náš dorastenecký gólman – Peter Kusenda, ktorý sa dostal do výberu trenčianskeho Oblastného Futbalového Zväzu a na turnaji o pohár predsedu Západoslovenského Futbalového Zväzu obsadil so svojimi spoluhráčmi nádherné 2. miesto spomedzi 10-tich mužstiev.

Na dosiahnuté výsledky našej mládeže sme veľmi hrdí a veríme, že na dobré výsledky nadviažu aj v nasledujúcej jarnej časti súťaže.

Fotografie z prípravy